načítám

O projektu

Bohatý sirotek

Realizace

2017

Sdílejte tento projekt
Vzkazy

Our expectations were absolutely surpassed. We are so glad we chose Yonkers Agency for our new project.

Jessica Max, CEO

Bohatý sirotek

Bohatý Sirotek vznikl za účelem spojení vzdělávání a charitativní činnosti. Úkolem je oslovit širokou veřejnost s možností dostupného vzdělání špičkové úrovně a získané prostředky následně věnovat dětským domovům a dalším potřebným organizacím.
Pod heslem „vzdělávejte se a zároveň pomáhejte“, jenž je hlavním posláním Bohatého sirotka, usilujeme o


A:  pozvednutí finanční gramotnosti našeho národa a pomoci lidem se sebevzděláváním, formou seminářů pod vedením předních českých odborníků - lidí z praxe (majitelů firem, top manažerů, koučů), kteří dokázali ve svém životě již mnoho velkých věcí a chtějí se s širokým okolím podělit o to, jak dosáhnout všech svých cílů.


B:  zlepšení prostředí, ve kterém vyrůstají ti méně šťastní, prostřednictvím finanční pomoci, věcných darů a akcí usnadňující zapojení se do normálního života.


Snažíme se jednat lokálně, pracovat na měřitelných přínosech, a díky tomu jsme zanechali za naši krátkou cestou velmi výraznou stopu v tom, co děláme.
Bohatý sirotek je jedinečný projekt který slučuje rozvíjení lidského potenciálu a společenskou odpovědnost.


Klíčovou přidanou hodnotou pro veřejnost je dostupnost seminářů, cena za ně se pohybuje na úrovni 1/10 ceny běžných vzdělávacích přednášek, workshopů a školení. Navíc mají účastníci možnost vidět odborníky, kteří často přednášejí pouze interně, ke spolupráci na veřejných seminářích svolili pouze kvůli charitativnímu rozměru celého projektu. Výtěžek ze seminářů putuje na pomoc a vzdělávání dětí z dětských domovů. Každý z účastníku semináře se tak stává zároveň přispivatelem na pomoc potřebným, což z projektu Bohatý sirotek dělá naprosto unikátní koncept.​


Zpět na přehled projektů